| sweetjuliathalia a întrebat:

Cea ati simtit atunci cand ati dansat cu persoana care v-a placut, ce sentiment ati avut?

Răspuns Câştigător
| LoveForShania a răspuns:

Emotie bineinteles.
Esti fericit in momentul in care esti alaturi si impreuna cu persoana dorita. Daca nu sunteti impreuna, dar tie iti place de persoana respectiva emotia este si mai mare.
Sufletul tau este in stare de genul,, arde lumanarea'.

2 răspunsuri:
| Razvan a răspuns:

A fost un sentiment placut. Exersasem mult cu Stef inainte sa ma avant sa dansez cu altcineva si a iesit un moment perfectday dreaming

| Silvia a răspuns:

Încă nu am avut ocazia, dar cu singuranţă aş fii foarte fericită şi emoţionatăhee hee.