| andreepetpu a întrebat:

Cea mai buna harta a romaniei, mai exact a muntilor apuseni. care vrea sa o vada.http://www.alpinclubbrasov.ro/foto/Apuseni.jpg e foarte buna. merit macar o funda pentru asta la un raspuns(stiti voi, la urmatoarea intrebare)

1 răspuns:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si care e intrebarea? Eu nu am nevoie de harta asta si oricum e luata dintr-un atlas ce nu lipseste aproape nimanui. De ce ti-as da o funda la o intrebare pe care o voi pune despre un cu totul alt subiect posibil.
*face palm*
Curiozitate: Ai mai mult de 11-12 ani? Tocmai am facut o descoperire...mi-am pus mintea cu o copila. Asa ca bye bye (nu mai dau raspunsuri nici la cealalta intrebare). Mai vorbim peste cativa ani cand o sa ai mai multa minte.

Si apropo, asta e un site in care pui intrebari cand vrei sa fi ajutata si ajuti pe altii daca stii raspunsul. Primesti funda doar daca dai raspunsuri folositoare, nu daca le cersesti. Nu ne aflam la colt de bloc aici.