| qMisaki a întrebat:

Cea mai frumoasa intamplare de dragoste din viata voastra primeste fundita.

Răspuns Câştigător
| diana_4229 a răspuns:

Am fost intr-o tabara.prietenei mele ii placea de cantaretul taberei si se dadea pe langa el.eu nu oil placeam si eram indiferenta si chestii de asteatocmai cand plecam de la lac prietena mea m-a intrebat daca imi place de cantaret, iar eu i-am zis ca nu, dar dupa 10 minute cand eram la restaurant, eu si cantaretul ne trimiteam mesaje, iar el m-a intrebat daca vreau sa fiu cu el.cand am iesit m-a luat intr-un colt sa nu ne vada nimeni si m-a sarutat fara sa mai zica ceva. dar pana la urma toata lumea o vazut, iar prietena mea a inceput sa clocoteasca de invidie. DIN PROSTIE M-AM CUPLAT CU CANTERUTUL TABEREI! NU E MISTO?

2 răspunsuri:
| DianaPaula14 a răspuns:

Era prima mea zi la scola Mihai Voda! O zi insorita si caldutoasa, batea o adiere lina si calduta! Imi era atat de frica de cea ce era nou de tot de profesori de colegi nu stiam cum o sa se porte cu mine.Coridoarele mi se pareau lungi si inalta toata lumea se uita in trun fel ciudat la mine. Abia asteptam sa ajung in clasa si sa scap de privirile fixe ale copiilor le mine. Dar in clasa era mai rau! Toti ma priveau! Eu rusinat ma uitam in jos, dar cand mi-am facut curaj sa imi ridic capul am simptit ca zbor. Un baiat cu ochii mariiii si negri se uita la mine si imi zambea, era atat de dragut simteam ca visez si ca de o data toate privirile incruntate au dispart! Dar timpul a trecut si eu am ramas doar cu o amintire frumoasa!

| JHFAK a răspuns:

Pai de unde sa incepem. Nu e intocmai o poveste de dragoste dar cred ca se incadreaza.
Eu sunt o fata mai iesita din comun sa spunem. Mereu ies in evidenta, dar nu in orice fel. Am ceva aparte si la fel si... un baiat. E si el la fel de special. Ne-am intalnit prima data intr-a 7-a. El de-abia se mutase in scoala, iar eu eram pe moment singura.Mergeam pe holul scolii si fara sa vreau mi-am intor privirea catre baiat.Surprinzator, si el a facut acelasi lucru in acelasi timp. Ce am simtit atunci e greu de explicat, dar mai pe intelesul tuturor : stii, fotomodelele de succes care merg cat se poate de senzual pe podium, te-ai simtit vreodata asa? Te-ai simtit vreodata atat de admirata, atat de increztoare? Cam asa a fost momentul. Nu o sa uit cel putin cativa ani de acum incolo.In orice caz, am ajuns sa fim impreuna. Cum? Ne-am intalnit in parc si ne-am luat cu vorba. Am ajuns la un stans de vata pe bat si mi-a facut cinste. Dupa plimbare, la iesirea din parc m-a sarutat fara sa mai spuna nimic.