| MyChemicalRomance a întrebat:

Ceao. mi-am facut cont pe youtube si nu stiu cum sa imi schimb poza de la avatar...ma ajuta cineva? puppy dog eyespuppy dog eyesFUNDA

Răspuns Câştigător
| Deedii a răspuns:

O data ce ai pus-o nu o mai poti schimbawinking
Funditzsa?smug

5 răspunsuri:
| SalamdePorcpentruTriviaAmuzante a răspuns:

Eu nici nu mi-am pus poza ca nu stiu cum laughing

| MyChemicalRomance explică:

Nici nu am pus-o...asta e faza... vreau sa IMI PUN UN AVATAR, inca nu am avut unul

| LikePurpleColor a răspuns:

Si eu am aceeasi dilema...habar nu am cum sa-mi schimb poza de la avatar pe YouTube...crying:yawn

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Buna.Uite ce trebuie sa faci:
Intra pe pagina principala youtube, logata fiind, da click pe sagetica din dreptul numelui tau si iti vor aparea mai multe optiuni.Alege Settings.Va aparea poza actuala sub care scrie "Change"-da click acolo, selecteaza alta poza si da save.Bafta!

| andrei23_4881 a răspuns:

Te loghezi pe profilul tau Youtube, dai click in partea stanga-sus pe profil, iar mai apoi selectezi din lista aceea sectiunea,, Cont".De acolo de duci la sectiunea,, Configurare profil", si de aici cred ca te descurci. Funda? happy