| NoName123 a întrebat:

Ceaoo, TPU! Poate sa imi dea cineva orarul de la Wrestling? adica vreau sa spun sa imi zica la cat incepe in fiecare zi, pentru ca eu nu prea stau la TV si nu stiu cand incepe!

Dau FUNDA! Mersi anticipat!

1 răspuns:
| IreneIsHere a răspuns:

Pai pe sport.ro este aproape in fiecare zi. dar mereu difera ora, poate incepe la 21.00, la 22.00 sau chiar si la 23.00 dar acum depinde ce emisiuni au inainte happy
bafta si vizionarep lacuta laughing (ai mai multe info pe site-ul lor cred)