| Shatenaa a întrebat:

Ceaookiss Vreau` si` euu` nistee` statusurii `... Dauu Fundaa love struck

2 răspunsuri:
| kri a răspuns:

Http://www.statusuri.ro/ te-as sfatui sa intri aici.sau pur si simplu scrii pe google statusuri si gasesti cate vrei nu are rost sa dau eu copy paste cand iti poti alege uh ce vrei

| magdalena1999 a răspuns:

Statusuri de dragoste

Inima mea este ca un templu. Intri, te rogi si daca meriti ramai. Tu nici nu ai intrat, nici nu te-ai rugat si totusi ai ramas… oare de ce?
M-ai facut sa cred in tine, in iubirea ta… m-ai facut sa, ma gandesc zi si noapte la tine… acelasi lucru-l fac si acum chiar daca tu ai plecat… Te astept… Vino…! "

T- tandra
E- eleganta
I- irezistibila
U- unica
B- blanda
E- eterna
S- scumpa
C- curajoasa…

In lume sunt 8 minuni… 7 dintre ele le stie toata lumea dar pe a 8-a o stiu doar eu… aceea esti tu…. iubirea mea

statusuri haioase

Prietenia este ca si atunci cand faci pipi pe tine: toata lumea poata sa vada acest lucru,dar numai tu stii sentimentul caldut pe care il ofera

Te iubesc si te ador ca pe o roata de tractor

PUMNUL-este partea de vorbire ce muta maxilarul dintr-o parte in cealalta si raspunde la intrebarea : MAI VREI?laughingrolling on the floor))))

evitati excesul de : teme,scoala si`nvatat

statusuri triste

Am invaţat că oricat mi'ar pasa mie, altora nu le pasa:-J

Moartea nu e trista. Trist este faptul că mulţi oameni nu trăiesc cu adevarat.

Lasati`ma sa fac si bune si rele, dar sa stiu macar ca sunt greselile mele.

Un zambet e ca 1000 de cuvinte.

SPER CA AM FOST DE AJUTOR(FUNDA PLZ)DACA VREI SI TI-AU PLACUT STATUSURILE