| StefiiOpre a întrebat:

Heii dragilor puppy dog eyes imi puteti da nistee statusurii tristee puppy dog eyes sa fie si despre prietenie puppy dog eyes dar nu vreau chestii de genu :"bine ca tu te certi cu prietenii si caut statusuri pe net in loc sa vorbesti cu ei " nu mersii happy chestii de genu nu vreau puppy dog eyes dau Fundaa big grin<

Răspuns Câştigător
| Nicolletaaa a răspuns:

Statusuri triste pentru prieteni:
1. ~*CanD am FoSt BuN toata LuMea Si-a BaTuT Joc, Cand Am InVaTaT Sa ZiC |NU| toata LuMea M-a lasat BaLTa.

2.Un prieten vede tristetea din ochii tai, in timp ce ceilalti se lasa pacaliti de zambetul tau. *

3.Heii tu! Da tu... erai prietenul meu (prietena mea) Dar Tu Ai VruT Sa Se InCheIe AsA... IaR AcUM NiMeNi Nu Mai Poate ScHimBa DeCiZia Taa! ..Adioo Te Pup, Hai Pa Pa!

4. Busy pentru fericire si speranta, avaible pentru lacrimi…

5.At my desk cu nimeni/cu tristetea/cu mine…

6.Plang odata cu ploaia, zambesc odata cu soarele, iubesc soarele, dar e mereu ascuns printre nori…

7.Azi e doar o zi din sirul nesfarsit al tristetilor mele…

8.Un status pentru cel/cea ce stie ca nu-l merita: Ai fost, vei fi si vei ramane aici… in inima mea

9.Mi-ai spus ca ma iubesti, acum imi arati ce putin…

10.♥Eram cei/cele mai buni prieteni / bune prietene pana cand cineva s-a bagat iar franghia prieteniei noastre s-a destramat.♥

12.CaZi Te RiDiCi, Äuuu" e ToT Ce Zici. PlAnGi, Te DisTruGi Vrei Sa Fugi Dar Te DoaRe, Nu Poti ScaPa Din MaNia Mea! Da-i Ce Ai Si Ce Nu AI Dar ToTusi PaRe Ca Nu Te DeSCuRcI Sa PuI LuMeA La PiCiOaRe!

13. N-Ai ReUsIt Sa Ma DoBori SUNT TARE! Fa PaSi Si FuGi AcuM PaNa Nu E PRea TaRZiu... Caci LuMEa E mare.

1 răspuns: