| Alëxąndŕą a întrebat:

Ceat prefera porcaria de webkinz time out sau metin2hee hee sunt tare curioasa happy

Răspuns Câştigător
| catahardy a răspuns:

M-am uitat pe youtube la un filmulet de gameplay cu webkinz, personal e o mare tampeniehappy metin2 imi place, unii spun ca e nasol si metinu... incearca World of Warcraft, mda aici am facut o prostie, m-am lasat de wow si m-am apucat de metin... dupa ce am jucat aproape 5 ani wow m-am lasatlaughing ehh da e fain wow oricumhappy

8 răspunsuri:
| roxy_2350 a răspuns:

Niciuna... nu imi plac jocurile de genul asta

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Webkinzrolling on the floor).
Chiar ma gandesc serios sa il cumpar pe dragonu cezarlaughing).
Sincer eu raman la papusa mea barbie oh go on.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As prefera naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Sakura eu as alege naruto

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Esti

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As alege sasuke

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da este o porcarie foarte ma sacura

| har a răspuns:

Mai bine webkinz am jucat metin2, are atatea defecte ca ma vor durea degetele daca le scriu pe toate, si cred ca nici loc nu am...