| denisa_4116 a întrebat:

Ceau! Cum sa trimit mesaje pe TPU

Răspuns Câştigător
| Emma a răspuns:

Activezi contulhappy
Incerci sa trm un msj si o sa ti zica ceva de genu "trebuie sa activezi contul.bla bla." si ti trm un mail cu un link.intri acolo si se activeaza!
Bafta
Pupici

5 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Intri pe profilul utilizatorului şi dai click sub imagine pe trimite un mesaj. Trebuie să ai confirmată adresa de email pentru a putea trimite un mesaj. Baftă!

| Cσσкiє a răspuns:

Te duci la profilul utilizatorului respectiv. Sub poza lui sunt două opţiuni: "Adaugă ca prieten" şi "Trimite un mesaj". Dă click pe Trimite un mesaj, scrie subiectul, mesajul şi apasă pe "Trimite".

| ☆♥spery♥☆ a răspuns:

Te loghezi și dai la profilul persoanei căreia vrei să-i scrii. Sub poza de profil apare „Adaugă ca prieten". Sub secțiunea asta este „Trimite un mesaj". Apeși acolo și scrii mesajul dorit. Pa!

| AddaXD a răspuns:

Pai mergi la profilul utilizatorului caruia vrei sa-i trimiti mesajul si dai trimite mesaj privat. happyhappyhappy

| SupraDozaDeVise a răspuns:

Gasesti informatii pe TPU WIKI...