| Cupidon_1437 a întrebat:

Ceau TPU.Imi place de un baiathee hee poate ca si lui ii place de mine, dar lui ii cam place de toate fetele. whistling Ce ma fac? thinking Nu vreau sa fiu una ca altele pentru el! no talking

ajutor=funda

4 răspunsuri:
| maryusuy a răspuns:

Pai incearca sa fi tu insuti. Vorbeste cu el mai des. Stai in preajma lui mai mult timp happy Vorbiti de cate ori aveti ocazia si apoi spune`i ca il placi cu adevarat. Sper ca te-am ajutat.

Funda?smug

| Awkesna a răspuns:

Incearca sa ii atragi atentia, sau daca nu zii daca te place.
Oricum unii baieti fac asa pentru a profita de fete.

| geoka23 a răspuns:

Daca spui ca e genu de baiat cei place de toate fetele dar nu stiu depinde de gesturile lui in prezenta ta stii e sunt baiat si in prezenta fetei cemi place ma port ciudat intelegi. spune-i cati place de el bine asta dupa putin timp petrecut cu el. daca nu-i spui poate ai sa regreti poate nu. succes

| Poseidon a răspuns:

Fetita uitete dupa altu si lasa-l pe ala ca o sa te faca sa suferi si crede-ma ca stiu ce zic