| katerina_8397 a întrebat:

Buna TPU vreau ajutor am 12 ani si imi place de un baiat de 6 luni acum el a intrebat mai pe toti cunoscuti dac sunt frumoasa si le zice ca vre sa fie cu mine iar un baiat mi-a spus ca baiatul vrea sa fie cu mine si ca acum sunt cu el nu l-am crezut iar cand am plecat baiatul de caremi place a venit la mine m-a pupat si m-a >intrebat cf iubyre iar a doua zi m-i-a zis ceau si atat deci sunt cu el s-au nu ca nu mai inteleg nimic?

Răspuns Câştigător
| KodrutZ a răspuns:

La virsta ta, ai face bine sa continui sa nu mai intelegi nimic macar vreo 2-3 ani. happy

5 răspunsuri:
| Dragoselu12345 a răspuns:

Du-te inapoi la papusile tale

| Adelina004 a răspuns:

Esti micuta pentru baieti ...mai asteapta cativa ani

| мızυκı a răspuns:

Nici eu n-am înțeles nimic...

Din ce ai scris

| catalinnaelena a răspuns:

Pppfffaaai...de la varsta asta iti faci griji? laughing
nici nu ti.au crescut......bine si vrei baieti?laughing
eu is cu 6 ani mai mare decat tine si nu mi.am facut griji in privinta asta, si crede.ma, o duc asa de bine!
cred ca ai nevoie inca de mama laughing
lasa problemele astea in grija adultilor. sfatul meutongue

| Looovely a răspuns:

Really? la 12 ani :o? Doamnee. tu ai vazut in ce hal ai scris? a trebuit sa citesc de doua ori pentru a intelege rolling on the floor) du-te fatoo si joacate cu papusi. nici la pubertate nu esti rolling on the floor)). ce rau au ajuns copiii din ziua de azi. imi e mila de parintii tai.