| EduardPaul94 a întrebat:

Ceau TPU.scuze de categorie.vreau sa va intreb in legatura cu pariurile sportive online...ma gandeam sa depun si eu 20-30 de ron.si pe urma sa pariez doar pe 2 meciuri .sa zicem pun 1 leu-ies 1.5 sau 2.ideea e ca iesi pe profit cu 0.5 sau 1 ron...iar apoi mai tarziu pot pune cate 5 lei sau chiar 10.dar intrebarile mele sunt urmatoarele.poate sunt pe aici care practica treaba asta.cum depun banii?imi trebuie cont la banca sau card ?si.dupa cat timp pot scoate banii?am vazut pe bet365 ca scria nu stiu ce legat de chestia ca abia dupa ce depun de 3 ori pot retrage?voi ce sfaturi imi dati pe langa raspunsurile la intrebari?funda!si multumesc anticipat

1 răspuns:
| AdrenalinaPuraLaMaXim a răspuns:

Mai bine te duci acolo la pariuri, nu face prostia asta ca nu e sigura!