| zapacel a întrebat:

Ceau, vreau sa imi spuneti care este statusul vostru preferat... unul mai special, nu care sa se gaseasca pe toate site-urile, chiar si creatii proprii. Pt cel mai inspirat dau funda.(puteti sa-mi dati mai multe, nu numai unul)

4 răspunsuri:
ÉrotiqueConseils
| ÉrotiqueConseils a răspuns:

Simplist dar profund:"Dar eu, sarac fiind, nu am decat visele mele pe care le astern la picioarele tale... calca cu grija deoarece calci pe visele mele... "

pa, pa.

| Eeeeeeeeeeee a răspuns:

1.Ai o harta? Cred ca m-am rătăcit în ochii tai. day dreaming

2. Cel mai trist lucru in viata e sa-l vezi pe cel pe care-l iubesti iubind pe altcineva…

3.Azi esti orbit de fericire si ai uitat ca cineva traieste doar pentru tine. Dar maine vei cadea dintre nori si vei privi in urma… ma vei vedea acolo si vei sti ce inseamna regretul…

4. I like your smile! =p~ love struck

5. Daca vezi pe cineva fara zambet……da-i unul de al tau… happy

6.
Se spune ca doar odata in viata te indragostesti cu adevarat…. sper sa fiu si eu prin preajma ta! :*

7. A iesit soarele sau doar ai zambit? day dreaming

Răspuns utilizator avertizat
| swet girl 22 a răspuns:

Sts meu suna km asa/, dnd brb busy, buzzi de ceva, tu ca mine nu gasesti, eu ca tine nu mai caut:dbig grin:d, la tv, nu te deranja sa ma deranjezi, etc