| Daniutza a întrebat:

Care este statusul vostru preferat?

Răspuns Câştigător
| dulc3'maria a răspuns:

º♥º"Az! Un! ca@t@ Ji M@! n3 C0p!@t@kisskiss"º♥º

º♥ºCine nu ma inghite…Sa ma suga! º♥º

º♥ºdragostea este ca un zambet...niciodata nu are valoare daca n-o daruiesti! º♥º

º♥ºdak nu ma cunosti nu mai comenta...nu sunt papusa ta nici a altora... º♥º

º♥º. M-am NaScUT Sa FaC fiTZe, Nu Sa Ti Le SuPoRT Tie! º♥º

º♥ºVii, pleci, mi-e tot una.Va fi altu'n locul tau intotdeauna!winkingº♥º

º♥ºSus paharu...shampania sa curga respect pentru fetele` care iaa facut pe` fraieri sa plangaº♥º

º♥ºAm talent ca la paris nu ma laud dar e scris am talentu unicat sunt bruneta diamanatº♥º

º♥ºam`pT BaieTy m3y cele mai`bOnee idei...Nu mai`sTaty cu mine`n GanD Spanzurativa pe RanDlaughingº♥º

16 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Right here waiting for you...

| daniDeeDee a răspuns:

My Life Would Suck Without You.

| L ι ѕѕ є η α ☮ a răspuns:

Sa vedem. mie'mi plac astea:
De fapt mai mult sunt niste... mass'uri.
Dar poti alege din ele ce'ti place.
Si pune la status. happy

ZaMBeStEe`., indiferent de ce s`ar fi`ntamplat
ZaMBeStEe`., aratale ca esti calculat
ZaMBeStEe`., chiar daca te simti inselat
ZaMBeStEe`. ca si cum ai avea un palat
ZaMBeStEe`. Ca viata`i scurthaa`. dEcii TRaiestee`.
ZaMBeStEe`. distreaza`the din plin`. si glumestee`.
ZaMBeStEe`. Cacii timpul` trcee`. si the inncetinestee`.
ZaMBeStEe`. dhaa play si pornestee.
ZaMBeStEe`. jii arata`le ca nu`tsi pasa`.
ZaMBeStEe`. Chiar daca` ai prins. o pasa pruasthaa`.
ZaMBeStEe`. simte`the ca si cum ai fi acasaa`.
ZaMBeStEe`. cacii viata`i unaa`. si frumoasaa.
ZaMBeStEe`. indiferenth de problemele ce te apasaa`.
ZaMBeStEe`. asa te ducii pe strada luminoasaa`.
ZaMBeStEe`. chiar daca esti o fire mai retrasaa`.
ZaMBeStEe`. cacii viata`i furtunoasaa si gratsioasaa`.
ZaMBeStEe`. atuncii cand prietenii nu sunt ceea ce par`…
ZaMBeStEe`. chiar daca ai nevoie si dispar`.
ZaMBeStEe`. atucni cand El sau Eah pleaca`.
ZaMBeStEe`., si poate sentimenthuu` o s`o desfaca`.
ZaMBeStEe`. atuncii cand simtsii inaltsimeea`.
ZaMBeStEe`. indiferenth decare a fost vechimeaa`.
ZaMBeStEe`. chiar daca acum dormii singura`…
ZaMBeStEe`. cacii va fi binee`! te asigurr`.
ZaMBeStEe`. chiar daca e un zambeth fals`…
ZaMBeStEe`. ca si cum e un dans simpluu` de vals`.
ZaMBeStEe`. chiar daca e sfarsithuu` lumii`…
ZaMBeStEe`. si puate asa vei putheaa` adormii`.
ZaMBeStEe`., chiar daca ai multe vise de implinith`…
ZaMBeStEe`. chiar daca ai un zambeth balbaithh`…
ZaMBeStEe`. chiar daca e un sentimenth de agitatsiee`.
ZaMBeStEe`. cacii piesaa` asta nu e aberatsiee`.

| deejayra a răspuns:

Do Not F*cking Disturb!

| brunetteee a răspuns:

Lumea vorbeste prostii, doar ca sa te schimbe, si te minte. numai tu poti vedea si dincolo de cuvinte!

Shiii ma gandesc la Ce nu e permiS, la Ce e interziiS. la ce numesc eu : ViSsss! smug :X

Intr`o lume intreaga esti doar o fiinta, dar pentru mine esti orice dorinta. "

nu ma schimb pT` nimeni, E mUlt prea greu.Nu renunt la nimic. IubeSc cE e aL meu`!; x"

am avut clipe ce nu voiam sa se temrine.Acum stau si ma gandesc ce nu a mers bine. Aveam o mie de vise! O mie de viitoare planuri scrise day dreaming

Daca viata iti da 1000 de motive sa plangi, demonstreaza-i ca ai 1001 motive sa zambesti!

Viiata Meea E RoZzZz... Daacaa Nu Maaa crezziii... Date-n sLbZz!

| SufletDeCopil a răspuns:

Nu te lasa invins de rau [-x, Dar nici cuprins de bineno talking...Nici tu nu te cunosti big grin.Candva vei fi surprins de tine! kiss

Incerc sa-mi ascund calvarul numit DEPRESIEoh go on, si zambesc falshappy doar pentru buna impresiewinking!

| sorin a răspuns:

Sapa mai incolo ca aici, e betonhee hee

| LuS[z] a răspuns:

Busylaughing

| Love4ever.EU a răspuns:

Dndlaughing

Răspuns utilizator avertizat
| rapidista a răspuns:

Momentan am la status niste versuri dintr-o melodie a lui Rappa readaptate "Am sa raman vesnic acel copil, unic, melancolic, acid//Eternul visator indragostit de Rapid". Statusuri de obicei pun versuri care ma reprezinta si in care ma regasesc. In rest favoritele mele sunt:
"Nu sunt perfecta...stiu! am o gramada de defecte... da` n`am obligat pe nimeni sa ma accepte"

Exista batalii pe care e bine sa le ocolesti; nu din teama ca le-ai putea pierde, ci pentru ca ai deveni ridicol castigandu-le

Fa ceea ce iti spune inima ca este corect sa faci – pentru ca oricum vei fi criticat. Vei fi condamnat indiferent ce vei face

Si in final versurile mele favorite (Gani Pagini de oracol)

Eram mica, dar, normal, ma credeam mare
Pana m-au certat ai mei c-am spart cateva PAHARE
Ma mai bateam cu cate una-n vacanta de vara,
Veneau DUPA MINE-ai mei, ca stateam prea mult pe-afara[...]
Conta prietenia, una din noi a renuntat
Cand cu-o amica am aflat ca placeam acelasi baiat
Cu mine insami impacata, acum dau pagina
Vreau sa raman blocata in vremea-n care lumea nu stia

| misschocolate a răspuns:

Si totusi stie cum sa faca, cum sa ma tsina. Ca atunci cand e cu mine sa ma simt ca oOo reginaaaa smug

º smug Sus paharu...shampania sa curga respect pentru fetele` care i'au facut pe` fraieri sa planga love struckX º

Nh' ai nevoie dh o ftha cuminthe. Thu vrei o vagaboantha care sa te lase fara cuvintheee =p~

_; x__te atrage [[dar th sh enerveazza]] felul ei coOpilarOos dh a fii. zici mereu ca nu th intereseazza persOoana ei [[dar stii prea bhn ca nu. i asa]]. mereu vei avea O slabicionhe pentru ea. __; x_

S' a schimbat timpu'. S' a schimbat si fata. Se vede ca nu' tsi convine ca se' ntOarce roatha. Dar sa stii ca de acum inainthe asa va fi. Eu imi voi bate jOk si thu vei suferi! smug

• Vii • Pleci • Mi`e totuna • O sa fie altu`n locu tau • Intotdeauna • smug

~Pot Sa Plec, Pot Sa Stau... Pot Sa Fac Ce Vreau! Si Daca Plec, Unde Merg Tot Cu Mine Il Iau! Poate Stii, Poate Nu, Da` Iti Spun ...Mereu el A Fost Si Va Ramane Doar Al Meu! smug

stii bine. Caci o portsi m3r3u in inima tha love struck. existha mai multe "ele" si o singura "ea" love struck smug.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

As vrea sa cred, sa pot visa, sa te aduc de partea mea. As vrea ca timpul sa-l opresc sa-ti spun de fapt cat te iubesc…

sau

Pe malul Marii Negre statea un copilas si-mi spunea de tine ca esti un ingeras.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

CoOkie buzZ me laughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ca peste tot unde ma duc, tot ce fac;
Tot ce beau, tot ce fumez sunt atentionat;
Ca doar cu tine vreau sa fiu, ca doar cu tine vreau sa mor;
Intr-un pat matrimonial si petale pe covor;
Ca te-am iubit si te iubesc stii si tu prea bine;

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cel mai bun status este : stai frate la locul tau si nu ma deranja.;]