| slayshock1 a întrebat:

Cei care ati cumparat de pe eBay si stiti despre acest site.De exemplu as dori sa imi cumpar aceasta sapca http://www.ebay.com/......1401327355 dau doar 5 dolari pe ea? si pot platii doar cu cardul? As cumpara mai multe sepci pentru ca as vrea sa imi deschid o mica afacere dar prima oara vreau sa iau cate o sapca din fiecare sa vad daca merge.DAU FUNDA, MULTUMESC!

1 răspuns:
| motan444 a răspuns:

Uita-te atent a referinte la nota pe care o are userul daca e de incredere sau nu