| Ana-Maria94 a întrebat:

Cei care ati vazut True Blood, ce ziceti merita urmarit? ma refer este bun serialul? si cate episoade are un sezon?

2 răspunsuri:
GânduriAlbe
| GânduriAlbe a răspuns:

Fiecare sezon are câte 12 episoade. Sunt două sezoane complete şi al treilea început. E cât de cât ok serialul, nu are ceva spectaculos. Mult SF. Citeşte mai multe aici : http://www.cinemagia.ro/filme/true-blood-29455/
Baftă!

| n3bunatica a răspuns:

Buna.un sezon are 12 episoade a cate 50-57 min maxim.si a inceputl chiar sezonul 4.sincer chiar merita vizionata.are drama, horror si dragoste si putina comedie.pe mine ma atras mai mult decat the vampire diaris.