| Culturism69 a întrebat:

Cei care aveti tatuaje si faceti Sala sau Tatuatori.
O intrebare, despre combinarea acestor 2 factori.
Daca imi fac un tatuaj in zona umarului sa zicem, si continui cu sala, odata ce mi se dezvolta umarul va dati seama ca muschiul creste.( poate ma exprim eu prost.). Ideea e ca, daca muschiul creste, tatuajul din zona aia o sa, se deformeze sau ramane la fel de "frumos" thinking

Răspuns Câştigător
| Nitunitu a răspuns:

Se deformeaza in sensul ca se distorsioneaza si e ca si cum l-ai vede fara focus (in ceata).

Acum depinde unde la umar il faci si cat de mult cresti.

Tu decizi daca il faci sau daca mai astepti, sau daca nu il mai faci deloc (cea mai buna optiune)