| LordCristobal a întrebat:

O intrebare bazata pe intamplari rele.
Baieti, sa zicem ca aveti un tatuaj pe penis si iubita voastra nu e de acord cu el si va ordona sa il dati jos.
Voi cum o sa procedati?
O sa ascultati de iubita sau o sa pastrati tatuajul?

Răspuns Câştigător
| mihai69 a răspuns:

Caut prezervative negre.
===
Apropo - era și un banc:
"Un tip agață o femeie faină și o duce acasă. Acolo, când se dezbracă tipa observă că are un punct negru pe falus și-l întrebă ce-i cu el. La care tipul îi răspunde: 'să vezi când se scoală, ce frumos scrie [I love rock&roll]!'

| Eireann a răspuns (pentru mihai69):

Daca tot e vorba de bancuri: un barbat are o sotie pe nume Wendy si isi tatueaza numele ei pe penis dar cand nu este in stare erecta se vede doar WY. In vacanta in Jamaica, la nudists vede un alt barbat cu literele WY pe penis si il intreaba daca si el are o sotie pe nume Wendy. Barbatul ii raspune ca nu, dar ca stare erecta scrie pe el "Welcome to Jamaica, have a nice day".

5 răspunsuri:
| wildthing a răspuns:

Hmm, nu mi-as face niciodata un tatuaj, mi se pare kitsch-ul absolut...deci iubita poate sa stea linistita.

| Aditu94 a răspuns:

Sa il dea ea jos daca poate, s-au sa gaseasca o solutie sa il "stearga", ce va zic eu ca nu e posibil ...bine..exista o solutie, dar nu cred ca e si la noi in tara...in principiu daca "iubita mea" e serioasa si pe viitor, nu doar acum pe moment, am sa sterg acel tatuaj, insa se zice ca cine te iubeste nu te forteaza sa faci ce nu vrei.

| GambleR40792 a răspuns:

O rog pe ea sa mi-l stearga cu gura, funda?

| LordCristobal explică (pentru GambleR40792):

Trebuie sa depui mai mult efort ca sa castigi o funda.
Si funda nu se cere niciodata.
Mana intinsa care nu spune o poveste nu primeste pomana.