| bianca4ever a întrebat:

Cei care joaca coco girl pe facebook:cum fac sa imi pun hainele in dulap(deci sa le bag in dulap si esarfele pe suport...etc)? funda!

Răspuns Câştigător
| laurikandreea a răspuns:

Pai cand apesi pe cufar iti apar toate hainele ( etc.). Este nevoie sa te duci cu mausul pe articolul vestimentar ( fara sa dai clik ) si sus in dreapta o sa iti apara un umeras. Dai clic pe umeras si iti asezi hainele unde vrei in dulap. Sper ca la asta te referai si ca te-am ajutat happy

| aNdRaSkUmPy a răspuns (pentru laurikandreea):

Uite...Eu am încercat să fac, cum ai zis tu, dar nu mi-a mers. sad

1 răspuns: