| Paul_Bogdan_1985 a întrebat:

Cei care stati pe Facebook, ce pagini va place sa urmariti, ce like-uti? Preferatele mele, care posteaza zilnic chestii si poze interesante sunt 273 de locuri pe care trebuie sa le vezi in Ro ( http://www.facebook.com/273.ro ). Aici sunt tot felul de poze faine din tara. Si ArtBeat ( http://www.facebook.com/Art.Beat.Page ). Aici sunt postate zilnic chestii care au legatura cu arta, street art, tot felul de graffiti, picturi, ilustratii, fotografii faine. Cam astea. Voua va plac paginile astea 2? Sau ce alte pagini faine mai stiti? Funda cel mai bun raspuns.

3 răspunsuri:
| Dely_Delia_1997_AAgo a răspuns:

Eu urmaresc pagina Misteryous~girls chiar daca are putine like-uri, admina e chiar de treaba!

| ღAleღ a răspuns:

Heii! Poti intra pe pagina COPILARIA ANILOR 80-90, sau pagini de genul acesta. Te informez ca iti vor aduce multa bucurie. Sper ca te-am ajutat!

| Dinu_Elena_1990 a răspuns:

Http://www.facebook.com/? sk=welcome#!/pages/Beauty-by-COCO/346917975395483