| anonim_4396 a întrebat:

Ce pagini interesante de Instagram urmariti?

4 răspunsuri:
| IsabelaIssa a răspuns:

Tot ce ține de artă, handmade și unghii.

| NoTurbinaNoGood a răspuns:

Sincer, pe Instagram nu vad chestii interesante.
Urmaresc putine vedete, ceva persoane cunoscute, si etichete legate de pasiunile mele.
Pe YouTube si Facebook vad lucrurile interesante. In special pe YouTube.

| gemeni6226 a răspuns:

Eu sincer nici una pentru ca nu-mi ajunge timpul pentru atitea.Adica mie imi ajunge Facebook si TPU.O data m-am uitat pe Instagram si nu m-i s-a parut mai interesant decat facebookul si nu am mai intrat.

| YoULoVeAnGeL a răspuns:

Hmm. Andreea Vasilciu este foarte draguta si inteligenta si are foarte multe lucruri frumoase si interesante de spus.
Nicoleta c. Dragne la fel de inteligenta. Ruxette dragan, Cristina Ich, Cezar Ionascu.

Sper sa iti placa.