| eladoolce a întrebat:

Cei care sunt la Universitatea de Vest din Timisoara la psihologie va rog spuneti-mi care a fost ultima medie la fara taxa! MS!

1 răspuns:
| Arthur a răspuns:

La ciclul licenţă - specializarea Psihologie au fost 50 de locuri ( 49 pentru români iar un loc pentru un cetăţean al Republicii Moldova ). Taxa pentru ceilalţi este de 2750 lei pe an la 195 locuri. Mediile nu le cunosc pentru că nu sunt la psihologie, dar te poţi interesa la UVT.
Mult succes!