| BassHunter13 a întrebat:

Cei ce au problema cu virusul FOTO.(mass). dati ctrl+alt+delete si va apare o fereastra dati la processes si alegeti infocard si dati end process...

7 răspunsuri:
| LoveMusic a răspuns:

Eu l-am primit de vreo 1ooooooo de ori.Prima dată, am dat click, dar mi-a scanat imediat antivirusul că are virus. Aşa că nu am mers mai departe.Mulţumesc happy

| nobody_9468 a răspuns:

Nu mai cad inca o data intr-o astfel de capcanahappy. Am fost victima la cel cu M.J.Acum stiu despre ce e vorbahee hee

Bafta.Mersi pentru ajutor, oricumwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey eu am incercat cum ai zis cu ctrl +alt+del si nu mi-o mers

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu man...nu asa se face. trebuie cautare fisierele si apoi sterse

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Asta stiu si eu dar e ceva mai complicat ce stiu eu!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Scz pentru raspunsul asta dar la mine nu merge si deci am cautat pe net virusul foto am dat pe prima si mi-a dat instructiunui! oricum mersi!

| Miruna_7250 a răspuns:

Mie nu`mi apare processes
ce pot sa fac?
:-s