| Momo_4574 a întrebat:

Cei din Botosani va rog spuneti-mi ceva in legatura cu Palatul copiilor.Sunt lectii de chitara acolo? daca da... ziceti-mi si mie ora, cat costa si zilele in care se dau lectii. Dau fundita~!~!~

Răspuns Câştigător
| Litlle B a răspuns:

Bietul taranraised eyebrows? Bietul de tine...
Deci... nu am foarte multe informatii, dar iti pot spune ca la Palatul copiilor exista un cerc de chitara, nu se plateste. Sambata si duminca poti gasi pe cineva acolo care sa te lamureasca. Cursurile se desfasurau la etajul 1 al cladirii, iar indrumatorul acestui cerc este Ludwic Schibinski, care a fost chiar si directorul acestei institutii. Sper ca ti-am fost de ajutor cat de putin.

1 răspuns:
| KoWalSky a răspuns:

BT= bietul taranlaughing