| bluelikenever a întrebat:

Cei din Timisoara:unde e mai exact Facultatea de Medicina si Farmacie Victor Babes din Timisoara? cam pe langa ce? in ce directie? prin centru? strada cevabig grin cu ce se poate ajunge de la gara, etc. am cautat pe net, dar.rolling eyes plss help.mersi mult. fundoihee hee

Răspuns Câştigător
| MissAvocado a răspuns:

Http://maps.google.ro/maps?hl=ro&tab=wl&cu=mado intra aici si scrie : facultatea de medicina si farmacie timisoara si vei gasi. nu mai scrie si victor babes, deoarece rezultatela cautarii nu sunt bune