| vampyre a întrebat:

Cei mai sexy barbati din Romania. Un mic clasament, de 5 locuri.
Si o mare fundita :X

Răspuns Câştigător
| MaraSM a răspuns:

1.Augustin Viziru;
2.Smiley;
3. Razvan Fodor;
4.Liviu Varciu;
5. Dan Balan

7 răspunsuri:
| Vizitiul a răspuns:

Exista barbati aratosi, dar nu sunt cunoscuti. La noi, frumusetea consta in vedete, in oameni care apar la tv. Deci nu-ti pot face un clasament cat de cat autentic.

| BeHappyForMe a răspuns:

5.Smiley(cantaret)
4.Randi de la morandi(cantaret)
3.Razvan (prezentator tv)
2.Alex Velea(cantaret)
1.Serban Copot(cantaret Animalx )

| мιнαɛℓα36 a răspuns:

Eu iti spun doar numarul 1. Florin Piersic jr.

| Yang a răspuns:

Cei mai sexy? Hmmmmm sa ma gadesc a da 1.Prietenul meu, 2.Prietenul meu, 3.Prietenul meu, 4.Prietenul meu, 5.Ghici cine? Prietenul meu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

1. Razvan Fodor; Alex Velea; Catalin Botezatu; Radu Valcan; Adrian Mutu; Randi;

| vampyre explică:

Acum sa va spun si clasamentul meu :

1 Radu Valcan

2 Augustin Viziru

3 Razvan Fodor

4 Cristi Chivu

5 Emil Mandadalac :X

:X :X

| Tweety_9070 a răspuns:

1. Dan Balan 2.Catalin Botezatu 3.Smiley 4.Alex Velea 5.Connect-R