| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai ciudat sentiment...Nici nu stiu ce simtstraight face
Nu imi place de o fata dar totusi ma oftic ca ea nu ma place..adica nu simt nimic cand ma uit la ea sau cand sunt langa ea dar pur si simplu am o oftica in mine care ma roade. straight face
Help!

4 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 explică:

Poate acea fata este mai diferita si se comporta cu tine altfel decat celelalte si de aceea iti doresti ca ea sa te placa.

| Deeiiow a răspuns:

Pai. singurul fapt este ca esti invidios ca una dintre fete nu te place. tongue Adica gen te crezi atat de frumos incat doresti sa te placa toate fetele, iar acum cand una nu te place te oftici. sper ca te-am ajutat. tongue

| Deeiiow a răspuns:

Atunci nu stiu. incerca sa o faci sa te placa poate asa o sa te simti mai bine. cred eu. te pup

| Deeiiow a răspuns:

Deeutssa Fcrb e facebook`ul ca nu imi da voie sa iti trimit mesaje.winking