| associAtpentrulibertate a întrebat:

Am un sentiment ciudat. Simt ca n-o sa am o prietena, niciodata, nici o fata nu sta langa mine, toate aleg sa stea cu altii.

Va rog daca puteti sa-mi dati sfaturi.

Răspuns Câştigător
| beatricepopescu a răspuns:

Nu trebuie sa intri in panica, fiecare are vremea lui, iar din moment ce nicio fata nu a ales sa stea cu tine, asta este probabil din cauza ca nu iti este "aleasa". Stai linistit, totul va fi okay pana la urma

3 răspunsuri:
| LonelyLoner92 a răspuns:

Incearca sa gandesti pozitiv, daca gandesti pozitiv vei putea depasi aceasta situatie si vei avea o prietena in cele din urma.

| RAY a răspuns:

Nu vad nimic dramatic in asta doar vad o persoana care se plange atat, si ce e rau in asta? de cand sexul opus aduce marea fericire? sper sasi gasesti una sa-si bata joc de tine sa vezi ce cool va fi, multa bafta

| R0R0 a răspuns:

Nu fii asa. Lasa pesimismul asta la o parte. Daca cauti o sa gasesti negresit ce doresti.