| anonim_4396 a întrebat:

Cel mai nedureros pierce? M-ar interesa limba si buric big grin

2 răspunsuri:
| Liviu a răspuns:

Trimite-mi un mesaj privat cu idd tau si iti voi explica eu cum e cu piercingu in limba, si eu am.Imi poti trimite un mesaj privat dupa contul tau, si iti explic eu pe mes cum e treaba happy AIci dai peste cativa care au chef de misto. Gen sociopatulaughing.

| Sociopat a răspuns:

In limba isi dau tarfele ca sa gadile cocoselul cand il sug iar in buric...tot tarfele isi dau.