| catalin94 a întrebat:

Cele mai bune smartphonuri de pe piata la ora actuala sunt Samsung galaxy s3 si Iphone 5, insa intre cele 2 care este cel mai bun?, ma refer la calitatea materialelor, performanta, si bine inteles..aspect fizic.

4 răspunsuri:
| LineGuide a răspuns:

Daca toata lumea ar avea produse Apple ar fi mai bun iPhone5 dar dupa cum stim cu totii, nu poti trimite nimic de pe pe produs Apple pe alte produse(Nokia, Samsung, LG...), melodiile se cumpara, nu poti trimite nimic de pe pc pe el, si pretul este cam mare pentru ceea ce ofera.Un S3 face tot ceea ce face un iPhone5 doar ca mult mai bine, si are plusurile pe care Apple nu le are.

| ImmortaluL a răspuns:

Pai fiecare cu cei place, acum mai nou a aparut si Galaxy Note 2 care le-a cam intrecut pe amandoua si-mi place si mie mai mult, dar dintre acestea doua nu stiu, mie tot samsungul mi se pare mai bun, dar iphone 5 e mai rezistent, adica la impacturi cu asfaltul sau chestii de genu', dar mai bine ar fi sa-ti achizitionezi un Samsung, e si mai ieftin si are un soft mai bun, ca asa poti sa-i iei oricand o husa protectoare ca sa reziste cand il scapi.

| Octavian003 a răspuns:

Nu detin niciunul dintre acestea 2, dar din ce spun persoanele pe care le cunosc si care detin, precum si alte persoane, Samsung este mai bun decat Iphone, IPhone-ul fiind mai scump pentru ca platesti si denumirea de IPhone, platesti pentru ca este facut de Apple.

| razzy15 a răspuns:

Dupa parerea mea este Samsung Galaxy S3 bineinteles ca un fan Iphone nu iti va spune la fel. Uite o statistica:
S3: Design: 6.9
Features: 7.5
Performance: 7.5
Iph5: Design: 5.1
Features: 4.7
Performance: 5.3
Acum poti sa te hotarasti singur.