| Dazzzie a întrebat:

Cele mai tari bancuri!:d

2 răspunsuri:
| adelutza29 a răspuns:

Un betiv intra intr-o biserica catolica si se duce direct la confesare. Intra in cabina si nu zice nimc. Popa, nedumerit, isi drege vocea incercand sa-i atraga atentia omului. Asta nimic. Dupa un timp, bate popa de 3 ori in peretele despartitor, la care betivul raspunde: - N-are rost sa bati, nici eu nu mai am hartie.

Un jurnalist intreaba directorul unei case de nebuni, care este testul ce se efectueaza pentru a externa un bolnav. - Umplem cada cu apa, punem alaturi o lingura si o cana. Si ii propunem bolnavului sa goleasca cada de apa. Jurnalistul, zambind, spune: - Orice om normal ar lua cana... - Nu, - spune directorul, - un om normal ar scoate dopul de la cada. Doriti pat langa geam sau langa usa ?

Un barbat se plimba agitat, de vreo 10 minute, in fata unei gradinite Educatoarea:
- Buna ziua! Asteptati un copil?
Barbatul:
- Nu doamna, asa sunt eu, mai gras!

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Gasesti aici din toate categoriile de bancuri:
http://www.bancuri.net/