| RoooneyThePuf a întrebat:

Ceva glume scurte si tari? Gen big grinc stau gainile pe gard? Sa le vada cocosii copanele.
va rog?!

Răspuns Câştigător
| B3cKham a răspuns:

La parada gay se baseste unu. La care restul incep sa cante " Love is in the air " ( ASA este bancu NU am nimic cu cei gay )

Un politist opreste o masina si coboara o blonda la care politistul se deschide la slit. La care blonda... Iar testul de alcoolemie

4 răspunsuri:
| Angel_3284 a răspuns:

O rosie pe camp! laughing

Crocodilul e in copac, si bicicleta nu'i a lui?

Cum bagi 4 elefanti intr'un trabant?
Deschizi usa si ii bagi.

Cum bagi 2 balene intr'un trabant?
Deschizi usa, scoti elefantii. si bagi balenele!

laughing fundita?big grin. daca ti'au placut.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

De ce toarna blondele apa pe tastatura?
Ca sa navigheze pe net.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Un roman si un rrom intr-un avion! Calu fugelaughing) sau Eu cobor scarile si ceasul ticaie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Http://www.youtube.com/watch?v=1_QyUpM2kjI uite aici un tip cu glume tari.
Mai sunt cativa pe youtube.