| anonim_4396 a întrebat:

Ceva programe de editat sunete? geeen remixuri? nu stiu cum sa explic, am mai vazut si pe Youtube, luai sunete de peste tot si puteai sa le combini, sa le scurtezi, si tot felul, si trecea o unda peste toata chestia, nu stiu cum sa explic :)) ceva in genu la videoclipu asta la inceput:

https://www.youtube.com/watch?v=1F3ei_3d2Zc

funda,

Răspuns Câştigător
| AlexCristi97 a răspuns:

In clipul ala, primul program folosit cu care decupeaza portiunea aia e Audacity iar al doilea e Fruity loops care chiar e printre cele mai bune. Trebuie sa ai ceva rabdare sa il inveti si sa faci ceva pe el. Nu te astepta sa faci ce a facut ala in cateva ore, cred ca iti ia 2-3 zile de munca sa sune bine, asa ca incepator.

1 răspuns:
| Seby52 a răspuns:

Salut. Poti folosi Fruity Loops.
E un program foarte bun si foarte usor de folosit.