| Lolkkk a întrebat:

Chestia este că acum o lună a fost în festival într-un oraș apropiat de satul meu dar ca sa mă duc acolo trebuia să iau bicicleta, in fine dar festivalul era înainte de examenul la romana din a8a,pentru că eu sunt a8a, ce vreau sa spun este că acum am intrat la liceu și nu prea am cu cine să mă distrez și după examen și banchetul clasei noastre a8a s-a rupt legătura între noi toți și la banchet a fost foarte frumos, unii nu voiau să danseze și pr alții i-am scos eu la dans, am fost 2 clase: a mea și încă una.
Ce sa fac că sa mă distrez sau că sa mă văd iar cu colegii mei, bine asta daca vor?
A și legat de festival: acolo se venea pe zile artiștii: a fost Vali Vijelie, Jan de la Craiova și alții.
Deci ce sa fac că sa îi fac pe toți să ne vedem iar?
Bine am intrat la licee diferitecrying(((
Ce sa fac?

3 răspunsuri:
| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Pai ce poti sa faci daca nu sa le scrii? Scrie si tu pe grup daca aveti unul, sau trimite sms/suna si vezi cine vrea sa vina pe afara. Sa stii ca in majoritatea cazurilor asa se intampla dupa terminarea scolii/liceului/facultii pentru ca nu se leaga prietenii adevarate.

| Violleta2022 a răspuns:

Le trimiti o invitatie pe FaceBook!

sadrian46
| sadrian46 a răspuns:

Au email? Să le propui să vă întâlniți. Cu și fără motiv. Cine vine, bine.