| Erick1 a întrebat:

Chiar am asa un numar mare la picior pentru varsta si inaltimea mea? laughing Am fost azi intr-un magazin sa-mi caut o pereche de slapi de vara si cand am intrebat-o pe vanzatoare daca are slapi marimea 47 jumate s-a uitat toata speriata, zici ca am bombardat-o laughing Sunt destul de inalt, am 1.90 aproape si 18 ani.

3 răspunsuri:
| Voidwithin a răspuns:

Asta e frate, ce vrei sa faci sa tai din picior?
Esti si inalt.

| LoveTenis a răspuns:

La 1.90 nu stiu ce ii anormal pentru ca esti foarte inalt.Nu, mie nu mi se pare mare...doar ca no ea cum ii ma proasta nu stie cati cm ai si evident ca s-a mirat umpuc.

| LeFangirl a răspuns:

Nu, stai liniştit. laughing Îţi zic o chestie; am 1.57 şi port în jur de 40-41 deci mai degrabă la mine s-ar uita ciudat vânzătoarea. laughing Dar oricum, mărimile nu prea mai contează. happy