| nicoleee30 a întrebat:

Chiar de astazi am inceput o dieta de 5 zile, am manacat micul dejun si pranzul exact cum era in dieta insa dupa ce am terminat de mancat pranzu am mancat 3 bucatele dinalea de ciocolata cu cocos crying... ce ziceti : sa renunt la dieta si sa o iau de maine de la 0 sau sa o continui desi am gresit si la sfarsitul dietei sigur nu voi da aceleasi kg jos.am nevoie de ajutor:X

3 răspunsuri:
| Emena a răspuns:

Vai,ce tragedie! Daca ai mancat azi ciocolata, pentru urmatoarele 2 zile nu mai mananci dulciuri.Nu are rost sa renunti la o zi din cauza unei ciocolate.

| Maariiaa a răspuns:

Bună.

Trei bucățele ar trebui înlocuite cu una.
Nu trebuie să o iei de la capăt,pentru că trei bucățele de ciocolată nu valorează un kilogram.
Trebuie să faci puțin mai mult sport decât faci normal și o să sai jos.
Fă mult sport după fiecare masă principală, în special seara, sau măcar o dată pe zi o oră sau două.

Baftă!

| DeNySa000 a răspuns:

Pai poti sa o continui si sa faci cu o zi mai mult...pop