| RoooneyThePuf a întrebat:

Ce ar trebui sa contina intr-o dieta (de slabire)1)micul dejun? 2)pranzul 3)gustarile?big grin
Poate ati mai tinut si voi diete si as vrea sa ma sfatuitibig grin

2 răspunsuri:
| Lora a răspuns:

Micul dejun:ceai sau lapte cu cereale sau un iaurt
pranzul:peste sau piept de pui la gratar sau cartofi naturi sau legume gatite sau fructe de mare
gustarile:salata sau fructe

| Hypathia a răspuns:

O dietă poate să conțină multe preparate, important este să elimini tot ceea ce îngrașă: pâine, carne, dulciuri, sucuri, preparate de tip fast food. Baftă și multă voință!