| anonim_4396 a întrebat:

Chiar e adevarat ca daca faci sex,iti cresc sanii? In adolescenta, adica.

8 răspunsuri:
| χZαнαяєℓ a răspuns:

Bună.
Clar, nu! Sânii cresc cât le este dat să crească.
Pa, pa! :*

| Madayna a răspuns:

Nu-i adevarat.

| Kazumi a răspuns:

LOL...nu e adevarat.Cel putin nu cred eu ca e adevarat.Sanii cresc la fel dar depinde de organismul tau.Nu mi se par normale relatiile astea in adolescenta...cel mai corect mi se pare sa astepti pana tu si corpul tau va maturizati complet ca sa nu regreti mai tarziu happy

| FoarteTareFrate a răspuns (pentru Kazumi):

Nu e vorba de mine, dar m.am contrazis cu multi pe tema asta big grin

| Kazumi a răspuns (pentru FoarteTareFrate):

Mi-am dat seama ca nu e vorba de tine.Doar mi-am spus parerea legat de subiectul asta.

| FoarteTareFrate a răspuns (pentru Kazumi):

Stai linistit, nu m`am suparatlaughing)

| Kazumi a răspuns (pentru FoarteTareFrate):

Sunt fata sad Chiar nu se vede?

| bumbutz a răspuns:

laughing)
asa te ademeneau?laughing