| BubuAdriana a întrebat:

Buna!
Este adevarat ca daca faci sex iti cresc sanii mai repede?
Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| Lora a răspuns:

Depinde de organism la unele da, la altele fundul, la altele nimic.

5 răspunsuri:
| anaid a răspuns:

Si daca da... o sa practici "sportul" asta ca sa iti creasca sanii?laughingrolling on the floor
S`a prostit de tot site`ul astalaughing

| LoveGivesYouWings a răspuns:

Nu neaparat sani ti se dezvolta tot corpul si vei capata forme mai repede faza e ca unele fete dupa ce fac sex prima data se pot face mai frumoase si sa cape forme frumoase dar altele pot sa se faca cat balenele si pot sa aiba o tona de cosuri din aceasta cauza...deci depindede norocu tau sa zic asa... sper ca ti-am fost de ajutor bafta

| BubuAdriana explică:

Numai din pura curiozitate am pus intrebarea asta...

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

DA! Ii vei avea de parca ai avea implaturi, asa ca fa cat mai mult sex! Cu cati mai multi! Bafta!

Răspuns utilizator avertizat