| Claudiusd30 a întrebat:

Ciao am si eu o mica nelamurire maine pe 5.10. 2012 se merge la scoala si facem ore normale? ca am auzit ca e ziua naionala a invatamantului?

9 răspunsuri:
| AzZy a răspuns:

In scoala mea se fac activitati extracuriculare in aceasta zi

Răspuns utilizator avertizat
| ladykiller a răspuns:

Maine o sa dam test la fizica, deci da se merge la scoala normal crying cel putin la mine la scoala :\

Răspuns utilizator avertizat
| ladykiller a răspuns (pentru Claudiusd30):

Am impresia ca articolul se refera doar la scolile din Bucuresti, eu sunt din sibiu si nu doar scoala noastra are program normal, acum depinde de scoala si mai ales de inspectorat

| insensible a răspuns:

Da, miine e ziua nationala a invatamintului, dar se merge la scoala, posibil sa fie ore prescurtate...

Răspuns utilizator avertizat