| MaTrIx8378 a întrebat:

Ciao! Ciao!, spuneti-mi si mie cum ajung la Sunn Plazza, de la Libery Center iau tramvaiu 11? si cam cate statii?! si ma opreste direct la S.PlazzA? Funda, Funda, Funda

Răspuns Câştigător
| StefiM a răspuns:

Da iei 11 si te lasa chiar in fata la sun sunt ceva statii cam 7-8 cand vezi mcu de la brancoveanu mai ai 3 statii adica cobori la big

| MaTrIx8378 explică (pentru StefiM):

Am aflat pana la urma cum sa ajunghee hee, intrebarea e pusa de vreo 2 luni aproape. dar fiind singura care mi-ai dat raspund, iti dau funditahee hee

| StefiM a răspuns (pentru MaTrIx8378):

Mersilaughing