| ζøvع a întrebat:

Ciao! Stiti vreun site care iti rezolva problemele de matematica corect si sa ti le rezolve cu chestii invatate pana in clasa a cincea? sa nu iti dea cu eu stiu ce ecuatii de clasa a 12-a si etc... fundoiii

2 răspunsuri:
| madda9588 a răspuns:

Uite 2 site'uri care (poate) te pot ajuta: webmateinfo.com
matematicaesimpla.com

| madda9588 a răspuns:

Ar fi mai bine, totusi, sa iti cauti formulele de care ai nevoie, sau definitiile cate te pot ajuta. In felu' asta ai sa inveti sa rezolvi si problemele urmatoare, nu doar cea cu care te chinui atunci.