| ArTeMiSs_8963 a întrebat:

Ciao TPU!

Stiu ca toate intrebarie au un raspuns, fie corect fie gresit, dar totusi au un raspuns.
Aceasta intrebare pe care v-o pun... daca v-ar intreba cineva nu ati putea raspunde nici corect nici gresit big grin
Completati intrebarea la care nu puteti raspunde: cum este sa fii?
Dupa ce ati completat intrebarea o sa va dati seama ca daca v-ar punde cineva aceasta intrebare nu ati putea raspunde. big grin

Sper ca m-ati inteles, Bafta
Am uitat sa precizez primul care raspunde corect are fundita iar restul voturi!

7 răspunsuri:
| gigiro a răspuns:

Cuget, deci exist!

| alexa007 a răspuns:

Nu stiu exact la ce se refera:la faptul ca suntem oameni, fiinte? ca sunt eu insami?

| doroteea a răspuns:

Intrebare: Cum este sa fii plictisit?

Raspuns: Foarte naspa laughing

[nu stiu daca am inteles bine ce ai vrut sa spuitongue]

| NevastuicAaA a răspuns:

Cum este sa fii? La ce se refera intrebarea?

| Kylexy a răspuns:

Pai depinde la ce situatie cand spui "cum e sa fii" sa fii cum?

| Agapimu a răspuns:

Sa fii este bine. Scuze, dar nu am inteles la ce te refereai

| SayMeSayYou a răspuns:

Cum sa fii?thinking hmmm... Poi respir, gandesc.Deci exist