| anonim_4396 a întrebat:

Cind vreau sa redenumesc un mp3, sau un video nu pot, chiar daca il redenumesc nu pot sa il mai deschid mai apoi...de ce? Multumesc anticipat.

Răspuns Câştigător
| JustMusic a răspuns:

Atunci asta e, stergi si extensia, redenumeste fiserul cum vrei tu si pui.mp3 sau ce avea el inainte, daca dai clic pe o melodie vezi ca scrie melodie.mp3, cand tu o redenumesti stergi si.mp3{in mod normal nu ar trebui sa se intample asta dar nu stiu de se se intampla ca si al meu face asa.}Daca vrei sa redenumesti un video da doar un clik pe el sa vezi ce extensie are{.flv,.mp4.wma} si dupa il redenumesti cum vrei tu dar pui si extensia{.mp3,.flv }o sa vezi ca merge.

3 răspunsuri:
| JustMusic a răspuns:

Poate cand il redenumesti stergi extensia :.mp3,.mp4,.flv sau care o mai fi la video.Incearca atunci cand redenumesti fiserul din x in y sa pui.mp3, sau formatul video dar cu punct in fata.

| anonim_4396 explică (pentru JustMusic):

Nustiu..eu doar il redenumesc sh gata nu mai merge

| anonim_4396 explică (pentru JustMusic):

Multumesc

| JustMusic a răspuns (pentru anonim_4396):

Atunci asta e, stergi si extensia, redenumeste fiserul cum vrei tu si pui.mp3 sau ce avea el inainte, daca dai clic pe o melodie vezi ca scrie melodie.mp3, cand tu o redenumesti stergi si.mp3{in mod normal nu ar trebui sa se intample asta dar nu stiu de se se intampla ca si al meu face asa.}Daca vrei sa redenumesti un video da doar un clik pe el sa vezi ce extensie are{.flv,.mp4.wma} si dupa il redenumesti cum vrei tu dar pui si extensia{.mp3,.flv }o sa vezi ca merge.