| andi479 a întrebat:

Cine a citit 'Slam' de Nick Hornby, si imi spune cum i s-a parut?happy

Răspuns Câştigător
| julia221 a răspuns:

mie mi s-a parut ok.chiar draguta. De fiecare data cand deschideam cartea, inainte s-o citesc integral, se nimerea sa citesc ceva fara negatia din fata, asa ca era ceva de genul, in loc de 'nu numim skateul patinaj' sa citesc 'numim skateul patinaj' asa ca imi deforma putin imaginea despre carte, dar citind-o a inceput sa-mi placa din ce in ce mai mult.Read it :*!