| Bianca_5585 a întrebat:

Cine a facut vreodata tema la civica? Bleah... Urasc civica voi nu?

Răspuns Câştigător
| Veve :X a răspuns:

Civica? cu se mananca aia? laughing glumescbatting eyelashes

nu, nu mi-am facut tema la civica nicioadata whistling o face colega de banca si pentru mine, iar daca ma intreaba daca mi-am facut tema zic ca da si de ma pune sa citesc, citesc de la colega laughing

11 răspunsuri:
| Bacemi a răspuns:

Nu. Am studiat si eu materia asta si nu vad ce ar fi repulsiv. Sunt chestii de care ai nevoie in viata.

| Elena1234456 a răspuns:

Noi la civica discutam despre comunism si regimuri democratice, chiar imi place civica, profesoara mea este de treaba.

| Libelle a răspuns:

Sutno norocoasa. noua in un an de zile nu ne-a dat decat o temalaughing

| Silvia a răspuns:

Mi-am făcut-o, dar în clasă, acasă de obicei îmi fac doar la materiile importante, iar civica nu e una dintre ele.

| OanaG a răspuns:

Eu...acum vreo 6 ani parca, cand eram a4 a thinking Sau a 3a, daca ma crezi nici nu mai stiu in ce clasa am facut civicalaughing

| babygyrl a răspuns:

Eu le fac de obicei ca urla dirigu pe urma si na. Nici mie nu imi prea place ca e multa politica si stau toata ora sa ascult dirigu cum vb despre politica si etc etc etc.

| Aero a răspuns:

Eu n-am urat cultura civica in scoala generala. Chiar a fost una dintre cele mai frumoase materii. Si culmea, nici macar n-aveam 10, doar 7, 8laughing. Dar se invata la profa care am avut-o(care era si psihologul scolii). Mi se pare destul de utila pentru cultura generala. Doar acum ai ocazia sa inveti aceasta materie. Mai departe nu stiu daca te vei mai intalni cu ea.

| Vero1996 a răspuns:

Eu anul asta am inceput sa fac civica si pot sa spun ca imi place.Ne da teme la sfaristu semestrului dk nu avm decat o nota maxim 2 sau vrem sa ne marim media. E interesanta si profa mea e de trebuie... Ea e si psihologu scolii.Si vreau sa spun ca la teste dk luam sub 10 in ziua in care ne aduce testele ne pune intrebari din test la care crede ca am copiat sau nu am stiut o intrebare si daca raspunzi corect iti pune 10.Si e foarte multa veselie in clasa.happy

| cowaw a răspuns:

In general, nu o urasc. Tine mult de experienta de viata dar si de politica, pe care da, o urasc. [cea actuala]

| mileyselena a răspuns:

Nu ne da teme, ci proiectecryingdar e distractiva, profa are 23 de anyhappy

| Krisztina_Crstina_1992 a răspuns:

Ce ati dori sa le transmiteti reprezentantilor O.N.U.pentru asigurarea drepturilor copilului in toata lumea