| andrei123 a întrebat:

Cine a fost la concursul,, Impuls Perpetuum"? (care ati fost ziceti si pe ce loc ati iesit si cum vi s a parul concursul)

16 răspunsuri:
| Pukka a răspuns:

Anul acesta ( 2011 ) m.am calificat la nationala, la judeteana am avut 7, 65 punctaj - locul 1 laughing deoarece s.au prezentat numai 3 copii de clasa a 7-a ca mine big grin deci noroc chior... asa ca urati.mi noroc la nationala!winkingwinking

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost, am luat la judeteana locul 1 dar la nationala am dat-o in bara. asta e mai incerc si anul asta...sa vad ce fac... urati-mi succes.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu am fost, am luat locul 1 dar ota prea mica pentru a fi admisa la nationala, asa ca am ramas cu buza umflata, plus ca problemele alea cu lumina nu le-am facut in clasa si de aici a rezultat si nota. dar ce conteaza nu? Am luat locul 1. Urati-mi succes anul asta in clasa VIII-a.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost subiectele si au fost gele.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Hey. am fost, in 2009 am luat locul 3 cu 50-60 puncte (nu mai stiu exact) si anul acesta in 2010 am luat locul 1 cu 84. 5 puncte \dancing (asta a fost la faza judeteana, ca la nationala in 2009 am luat doar diploma de participarelaughing si anul acesta ramane de vazut ce o sa fac la nationala) au fost destul de usoare subiectele! mi s-au parut mult mai simple decat la olimpiada de fizica din iarna sau decat la cimexpert, unde nu m-am calificat mai departe, adica la cimexpert mai aveam doar faza internationala unde nu am trecutsad

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

In 2009 am luat mentiune (locul 5) la faza nationala si anul acesta ma duc din nou pe tara thumbs up.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai eu am fost in 2009 la faza nationala(la brasov)si am luat locul 3. nu mi s-au parut asa grele subiectele...Visan Vlad; clasa a 6-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai io am fost in 2009 la faza nationala(la brasov)si am luat locul 3 .nu mi s-au parut asa grele subiectele...Visan Vlad;clasa a 6-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai io am fost in 2009 la faza nationala(la brasov)si am luat locul 3 .nu mi s-au parut asa grele subiectele...Visan Vlad;clasa a 6-a

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Si eu merg la faza natzionala anul asta la deva la cls a 6-a wish me luck

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost in 2009 la Brasov si am fost pe 4winking
Ne vedem la Hunedoara! happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Da, am fost... locul III
urati-mi noroc la nationala... o sa am nevoie
au fost urate problemele de mecanica phbbbbt

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Nu conteaza locul. Important e ca ne-am facut prieteni si am trait o noua experienta...atat. restul vine de la sine inteles

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Am fost la acest concurs la faza nationala, unde am luat locul 1 cu un punctaj de 190 de puncte din 200 deci sunt multumita. Cat despre tabara a fost foarte bine organizatahappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu am fost in 2009 la nationala la acest concurs si am luat locul 10. Eu fiind clasa a VI-a a fost un inceput deci inseamna ca nu s-a introdus chimia. Acum sunt clasa a 8-a si de anul trecut m-am mutat cu scoala la oras la Gojdu care este cea mai buna scoala din judetul meu. Imi pare rau ca nu o sa mai particip la acest concurs pentru ca mi-a placut la nationala in Brasov in ciuda greselii pe care am facut-o la proba practica. Punctajul meu a fost de 117 puncte.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu sunt cel ce a scris raspunsul de mai sus. Bulzan George Andrei