| anonim_4396 a întrebat:

Cine a fost la Noaptea Mintii? Cum vi s-a parut? O sa mai mergeti? Daca v-a placut, de ce si daca nu de ce?

Răspuns Câştigător
| PaulNdr a răspuns:

Eu am fost. Mi-a placut foarte mult. Am facut cunostinta cu o multime de fete dragute. Normal ca o sa mai merg! Nu stiu, daca nu ai fost iti sugerez sa te duci. Pentru detalii imi poti lasa un mesaj privat. Pa happy

1 răspuns:
| PaulNdr a răspuns:

A fost tare! Iti sugerez sa mergi n-ai ce pierde! Lasa-mi un mesaj privat pentru mai multe detalii. Byebatting eyelashes