| Bogdana a întrebat:

Cine a vazut aseara serialul "Intoarcerea la laguna albastra"? Mi-a placut filmul dar finalul a fost aiurea:acea corabie i-augasit pe cei 2 tineri impreuna cu copilul si apoi nu s-a mai intamplat nimic, va continua sau ce?

Răspuns Câştigător
| Andraa a răspuns:

Aseara a fost Laguna albastra...sambata urmatoare o sa fie IntoarcereA in laguna albastra..si o sa vezi ca finalul acestei parti are legatura :d

4 răspunsuri:
| Kidu a răspuns:

Eu.
nu, asa se termina, insa eu am vazut si cealalta versiune cand au venit niste pirati pe insula, si richard voia sa plece cu ei, dar fata nu nascuse inca, si pana la urma au ramas fericiti amandoi impreuna cu, copilul pe insula acolo, departe de lume.big grin

| mirella25 a răspuns:

Au mai fost niste filme atat la TV cat si pe net, filme care reprezentau continuarea la " Laguna albastra" dar, nu mi-au placut deloc actorii. Actorii din "Laguna albastra" erau superbi, atat fata cat si baiatulhappy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Pai finalul inseamna ca ei chiar credeau ca fructele alea sunt otravitoare poate ca doar ii adormise putin dar cand i-au gasit si-au dat seama ca ei st cei cautati si probabil ca i-au luat au suprvietuit oricum :pe l-am vaz jumatate ca dupa am vazut altul pe hallmark cu una blonda mai triller un pic asa cum imi pl mie

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

E cel mai tare film pe care l-am vazut in my live