| anonim_4396 a întrebat:

Cine ar dori sa scape de porcariile alea cu oriflame sa lase aici un mesaj cu DA happy.
si sper ca o sa inteleaga cei din echipa TPU.
altfel...
Ma voi apuca si eu sa imi fac reclama la videourile de pe youtube
si sa las anunturi cu cartile mele duell masters care sunt de vanzarewinkinglaughing
cat mai multi de da big grin
PEACE! devil-

6 răspunsuri:
| Dash a răspuns:

Chiar daca nu iti plac reclamele, trebuie sa intelegi ca ele sunt Necesare.

Astea-s afacerile, site-ul castiga bani daca face reclama.

| aliceinchains a răspuns:

Clar, da! Bine că măcar au dispărut reclamele alea cu "impresionează-ți iubitul" etc...

| adriana543768654567895334 a răspuns:

Daaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!

| asdfghjklș a răspuns:

Da

| Abc_1759 a răspuns:

DA! Cum am mai zis şi la altă întrebare, mă bruiază şi nu mă pot concentra la nimic. straight face
E tare penibil, ştii?

| Valentina_7485 a răspuns:

Da